200
CHF 500-700.-
CHF 1 000.-
Dana Hoey (1966), "Still from One Pro Two Amateurs", 2000, C-print, éd. 4/6, signée au verso, 114,4x160,7 cm

Provenance: Friedrich Petzel Gallery, New York, 20.06.2001